Știri 27.05.2026 21:47

Oana Ciocan a depus plângere la Poliție! Soția lui Jador caută dreptate

Oana Ciocan a depus plângere la Poliție! Soția lui Jador caută dreptate

Oana Ciocan, soția lui Jador, s-a aflat în mijlocul unei controverse uriașe după ce un videoclip viral pe TikTok a sugerat că ar fi condus sub influența alcoolului și că ar fi încercat să mituiască polițiștii. Deși aceste informații au fost răspândite pe scară largă, ele nu au fost confirmate, iar imaginile au stârnit multe întrebări.

Înregistrarea care a devenit virală a fost legată de Oana Ciocan fără vreo dovadă concretă, iar acuzațiile s-au amplificat rapid în mediul online. Ca urmare a reacțiilor negative, bruneta a negat vehement toate speculațiile și a decis să ia măsuri legale împotriva celor care au răspândit aceste informații false.

Oana Ciocan a făcut plângere la Poliția Română!

Oana Ciocan a depus o plângere oficială pentru defăimare, instigare la ură și atribuirea unei identități false, considerând că reputația i-a fost grav afectată. Documentele au fost înregistrate, iar acum se așteaptă decizia autorităților cu privire la persoanele care au distribuit materialul controversat.

Soția lui Jador vrea să se facă dreptate

Pentru a demonstra că nu are nicio legătură cu imaginile, soția lui Jador a publicat pe rețelele sociale toate dovezile pe care le deține.

Fanii ei au reacționat imediat, mulți dintre ei exprimându-și îndoiala încă de la început cu privire la autenticitatea videoclipului.

Până în acest moment, nu a fost identificată persoana care apare în filmare, iar circumstanțele în care a fost creat și distribuit clipul rămân neclare. Cazul continuă să fie analizat de autorități, iar Oana Ciocan așteaptă concluziile anchetei.

CITEŞTE ŞI: Ginerele lui Florin Salam, reacție tranșantă după criticile din mediul online. Roberto Tudor: „Nu luăm banii degeaba, noi muncim pe bune”

Codruța Filip, primele declarații despre viața amoroasă după divorțul de Valentin Sanfira: „Hai să zicem un proces de vindecare”